Ubytování na Pálavě v červenci 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí na Pálavě v červenci 2021. Luxusní ubytování Pálava. Dovolená červenec 2021 na Pálavě pro rodiny s dětmi levně.

Pálava    >    

Pálava v červenci

Vyhledávání ubytování na Pálavě

Ubytování na Pálavě v červenci 2021

Amande Wine Wellness Hotel - Pálava v červenci
Amande Wine Wellness Hotel
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Hustopeče, Jižní Moravav Jihomoravském kraji v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amande Wine Wellness Hotel, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. červenec až úterý 6. červenec, s vlastní dopravou, za 56 dní v ceně 2795,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: červenec, letní , pobytové levně.
 
Hotel Amande - Pálava v červenci
Hotel Amande
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Hustopeče, Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Amande, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 4. červenec až pondělí 12. červenec, s vlastní dopravou, za 56 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Pálava v červenci, letní , pobytové, poznávací, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 7440,- Kč.
 
Hotel Amande - Pálava v červenci
Hotel Amande
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Hustopeče, Jižní Moravav Jihomoravském kraji v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Amande, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 9. červenec až sobota 17. červenec, s vlastní dopravou, za 61 dní v ceně 7440,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, pobytové, poznávací, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory.
 
Amande Wine Wellness Hotel - Pálava v červenci
Amande Wine Wellness Hotel
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Hustopeče, Jižní Morava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amande Wine Wellness Hotel, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 16. červenec až neděle 18. červenec, s vlastní dopravou, za 68 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Pálava v červenci, letní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 3795,- Kč.
 
Amande Wine Wellness Hotel - Pálava v červenci
Amande Wine Wellness Hotel
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Hustopeče, Jižní Moravav Jihomoravském kraji v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amande Wine Wellness Hotel, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 16. červenec až neděle 18. červenec, s vlastní dopravou, za 68 dní v ceně 2795,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, pobytové levně.
 
Hotel Amande - Pálava v červenci
Hotel Amande
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Hustopeče, Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Amande, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 21. červenec až sobota 24. červenec, s vlastní dopravou, za 73 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Pálava v červenci, letní First Minute, pobytové, poznávací, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2580,- Kč.
 
Hotel Amande - Pálava v červenci
Hotel Amande
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Hustopeče, Jižní Moravav Jihomoravském kraji v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Amande, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. červenec až úterý 27. červenec, s vlastní dopravou, za 73 dní v ceně 5580,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: červenec, letní First Minute, pobytové, poznávací, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory.
 
Amande Wine Wellness Hotel - Pálava v červenci
Amande Wine Wellness Hotel
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Hustopeče, Jižní Morava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amande Wine Wellness Hotel, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu sobota 24. červenec až pondělí 26. červenec, s vlastní dopravou, za 76 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Pálava v červenci, letní First Minute, pobytové levně, v aktuální ceně 2495,- Kč.
 

Zobrazeno 1-8 z 8 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Pálavě

Pálava podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata