Dovolená na Pálavě. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování na Pálavě. Dovolená Pálava pro rodiny s dětmi levně.

Pálava    >    

Dovolená na Pálavě

Vyhledávání ubytování na Pálavě

Dovolená na Pálavě podle termínu

Amande Wine Wellness Hotel - Dovolená na Pálavě
Amande Wine Wellness Hotel
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Hustopeče, Jižní Moravav Jihomoravském kraji v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amande Wine Wellness Hotel, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 17. květen až středa 19. květen, s vlastní dopravou, za 8 dní v ceně 2795,- Kč. Ubytování od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: dovolená, jarní Last Minute, pobytové levně.
 
Amande Wine Wellness Hotel - Dovolená na Pálavě
Amande Wine Wellness Hotel
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Hustopeče, Jižní Morava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amande Wine Wellness Hotel, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 19. květen až pátek 21. květen, s vlastní dopravou, za 10 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Dovolená na Pálavě, jarní Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 3795,- Kč.
 
Chalupa U Toníka - Rakvice - Dovolená na Pálavě
Chalupa U Toníka - Rakvice
Rekreace v lokalitě Pálava, v okresu Břeclav - Rakvice. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa U Toníka - Rakvice, je v délce 7 dní, v termínu od 22. května 2021 do 29. května 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 8400 Kč.
 
Chalupa Ve vinném sklepě - Dolní Věstonice - Dovolená na Pálavě
Chalupa Ve vinném sklepě - Dolní Věstonice
Rekreace v lokalitě Pálava, v okresu Břeclav - Dolní Věstonice. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Ve vinném sklepě - Dolní Věstonice, je v délce 7 dní, v termínu od 22. května 2021 do 29. května 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 21000 Kč.
 
Hotel Amande - Dovolená na Pálavě
Hotel Amande
Dovolená v Česku na jaře 2021 v lokalitě Hustopeče, Jižní Moravav Jihomoravském kraji v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Amande, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu středa 26. květen až čtvrtek 3. červen, s vlastní dopravou, za 17 dní v ceně 7440,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: dovolená, jarní Last Minute, pobytové, poznávací, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory.
 
Amande Wine Wellness Hotel - Dovolená na Pálavě
Amande Wine Wellness Hotel
Ubytování v tuzemsku na jaře 2021 v regionu Hustopeče, Jižní Morava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amande Wine Wellness Hotel, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu čtvrtek 27. květen až sobota 29. květen, s vlastní dopravou, za 18 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Dovolená na Pálavě, jarní Last Minute, pobytové, v aktuální ceně 3795,- Kč.
 
Chalupa U Toníka - Rakvice - Dovolená na Pálavě
Chalupa U Toníka - Rakvice
Rekreace v lokalitě Pálava, v okresu Břeclav - Rakvice. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa U Toníka - Rakvice, je v délce 7 dní, v termínu od 29. května 2021 do 5. června 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 8400 Kč.
 
Chalupa Ve vinném sklepě - Dolní Věstonice - Dovolená na Pálavě
Chalupa Ve vinném sklepě - Dolní Věstonice
Rekreace v lokalitě Pálava, v okresu Břeclav - Dolní Věstonice. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Ve vinném sklepě - Dolní Věstonice, je v délce 7 dní, v termínu od 29. května 2021 do 5. června 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento jarní pobyt je v ceně 21000 Kč.
 
Hotel Amande - Dovolená na Pálavě
Hotel Amande
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Hustopeče, Jižní Moravav Jihomoravském kraji v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Amande, v délce 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až úterý 8. červen, s vlastní dopravou, za 24 dní v ceně 5580,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: dovolená, letní Last Minute, pobytové, poznávací, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory.
 
Hotel Amande - Dovolená na Pálavě
Hotel Amande
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Hustopeče, Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Amande, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 2. červen až pondělí 7. červen, s vlastní dopravou, za 24 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Dovolená na Pálavě, letní Last Minute, pobytové, poznávací, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 4650,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 65 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Pálavě

Pálava podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata