Letní dovolená a letní prázdniny na Pálavě. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí 2021 / 2022. Luxusní ubytování na Pálavě v létě. Dovolená Pálava pro rodiny s dětmi levně.

Pálava    >    

Letní dovolená a letní prázdniny na Pálavě

Vyhledávání ubytování na Pálavě

Pálava v létě podle termínu

Hustopeče - Amande Wine Wellness Hotel - Letní dovolená a letní prázdniny na Pálavě
Hustopeče - Amande Wine Wellness Hotel
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Hustopeče, Jižní Moravav Jihomoravském kraji v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hustopeče - Amande Wine Wellness Hotel, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s vlastní dopravou, za 50 dní v ceně 6020,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní dovolená, letní , pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické.
 
Amande Wine Wellness Hotel - Letní dovolená a letní prázdniny na Pálavě
Amande Wine Wellness Hotel
Ubytování v tuzemsku v létě 2021 v regionu Hustopeče, Jižní Morava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amande Wine Wellness Hotel, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pátek 4. červen až neděle 6. červen, s vlastní dopravou, za 53 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Letní dovolená a letní prázdniny na Pálavě, letní , pobytové levně, v aktuální ceně 2495,- Kč.
 
Hustopeče - Amande Wine Wellness Hotel - Letní dovolená a letní prázdniny na Pálavě
Hustopeče - Amande Wine Wellness Hotel
Dovolená v Česku v létě 2021 v lokalitě Hustopeče, Jižní Moravav Jihomoravském kraji v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hustopeče - Amande Wine Wellness Hotel, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až pondělí 7. červen, s vlastní dopravou, za 54 dní v ceně 2220,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní dovolená, letní , pobytové, sportovní, lázeňské, cyklistické levně.
 
Chalupa U Toníka - Rakvice - Letní dovolená a letní prázdniny na Pálavě
Chalupa U Toníka - Rakvice
Rekreace v lokalitě Pálava, v okresu Břeclav - Rakvice. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa U Toníka - Rakvice, je v délce 7 dní, v termínu od 5. června 2021 do 12. června 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento letní pobyt je v ceně 8400 Kč.
 
Chalupa U Vinic - Pavlov - Letní dovolená a letní prázdniny na Pálavě
Chalupa U Vinic - Pavlov
Rekreace v lokalitě Pálava, v okresu Břeclav - Pavlov. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa U Vinic - Pavlov, je v délce 7 dní, v termínu od 5. června 2021 do 12. června 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento letní pobyt je v ceně 8750 Kč.
 
Chalupa Ve vinném sklepě - Dolní Věstonice - Letní dovolená a letní prázdniny na Pálavě
Chalupa Ve vinném sklepě - Dolní Věstonice
Rekreace v lokalitě Pálava, v okresu Břeclav - Dolní Věstonice. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Ve vinném sklepě - Dolní Věstonice, je v délce 7 dní, v termínu od 5. června 2021 do 12. června 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento letní pobyt je v ceně 21000 Kč.
 
Chalupa Hájenka Kančí obora - Břeclav - Letní dovolená a letní prázdniny na Pálavě
Chalupa Hájenka Kančí obora - Břeclav
Rekreace v lokalitě Pálava, v okresu Břeclav - Břeclav. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Hájenka Kančí obora - Břeclav, je v délce 7 dní, v termínu od 12. června 2021 do 19. června 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento letní pobyt je v ceně 20594 Kč.
 
Chalupa Na Sklepní - Dolní Dunajovice - Letní dovolená a letní prázdniny na Pálavě
Chalupa Na Sklepní - Dolní Dunajovice
Rekreace v lokalitě Pálava, v okresu Břeclav - Dolní Dunajovice. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa Na Sklepní - Dolní Dunajovice, je v délce 7 dní, v termínu od 12. června 2021 do 19. června 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento letní pobyt je v ceně 7700 Kč.
 
Chalupa U Toníka - Rakvice - Letní dovolená a letní prázdniny na Pálavě
Chalupa U Toníka - Rakvice
Rekreace v lokalitě Pálava, v okresu Břeclav - Rakvice. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa U Toníka - Rakvice, je v délce 7 dní, v termínu od 12. června 2021 do 19. června 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento letní pobyt je v ceně 8400 Kč.
 
Chalupa U Vinic - Pavlov - Letní dovolená a letní prázdniny na Pálavě
Chalupa U Vinic - Pavlov
Rekreace v lokalitě Pálava, v okresu Břeclav - Pavlov. Ubytování se nachází v rekreačním zařízení Chalupa U Vinic - Pavlov, je v délce 7 dní, v termínu od 12. června 2021 do 19. června 2021 od cestovní agentury od Chata.cz. Tento letní pobyt je v ceně 8750 Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 47 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Pálavě

Pálava podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata