Ubytování na Pálavě v prosinci 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí na Pálavě v prosinci 2021. Luxusní ubytování Pálava. Dovolená prosinec 2021 na Pálavě pro rodiny s dětmi levně.

Pálava    >    

Pálava v prosinci

Vyhledávání ubytování na Pálavě

Ubytování na Pálavě v prosinci 2021

Amande Wine Wellness Hotel - Pálava v prosinci
Amande Wine Wellness Hotel
Dovolená v Česku v zimě 2021 v lokalitě Hustopeče, Jižní Moravav Jihomoravském kraji v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amande Wine Wellness Hotel, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 11. prosinec až pondělí 13. prosinec, s vlastní dopravou, za 216 dní v ceně 3495,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: prosinec, zimní First Minute, pobytové.
 
Amande Wine Wellness Hotel - Pálava v prosinci
Amande Wine Wellness Hotel
Ubytování v tuzemsku v zimě 2021 v regionu Hustopeče, Jižní Morava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amande Wine Wellness Hotel, v délce 6 dní. Prázdniny ve volném termínu středa 22. prosinec až pondělí 27. prosinec, s vlastní dopravou, za 227 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: Pálava v prosinci, zimní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 4995,- Kč.
 

Zobrazeno 1-2 z 2 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Pálavě

Pálava podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata