Ubytování na Pálavě v srpnu 2021. Pobyty za nejlepší ceny. Chaty, chalupy, hotely, penziony, apartmány a ubytování v soukromí na Pálavě v srpnu 2021. Luxusní ubytování Pálava. Dovolená srpen 2021 na Pálavě pro rodiny s dětmi levně.

Pálava    >    

Pálava v srpnu

Vyhledávání ubytování na Pálavě

Ubytování na Pálavě v srpnu 2021

Amande Wine Wellness Hotel - Pálava v srpnu
Amande Wine Wellness Hotel
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Hustopeče, Jižní Moravav Jihomoravském kraji v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amande Wine Wellness Hotel, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až úterý 3. srpen, s vlastní dopravou, za 84 dní v ceně 3495,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: srpen, letní First Minute, pobytové.
 
Hotel Amande - Pálava v srpnu
Hotel Amande
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Hustopeče, Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Amande, v délce 8 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 2. srpen až pondělí 9. srpen, s vlastní dopravou, za 85 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Pálava v srpnu, letní First Minute, pobytové, poznávací, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 6510,- Kč.
 
Amande Wine Wellness Hotel - Pálava v srpnu
Amande Wine Wellness Hotel
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Hustopeče, Jižní Moravav Jihomoravském kraji v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amande Wine Wellness Hotel, v délce 3 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 9. srpen až středa 11. srpen, s vlastní dopravou, za 92 dní v ceně 2495,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: srpen, letní First Minute, pobytové levně.
 
Amande Wine Wellness Hotel - Pálava v srpnu
Amande Wine Wellness Hotel
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Hustopeče, Jižní Morava v hvězdičkovém ubytovacím zařízení Amande Wine Wellness Hotel, v délce 3 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 9. srpen až středa 11. srpen, s vlastní dopravou, za 92 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Pálava v srpnu, letní First Minute, pobytové, v aktuální ceně 3495,- Kč.
 
Hotel Amande - Pálava v srpnu
Hotel Amande
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Hustopeče, Jižní Moravav Jihomoravském kraji v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Amande, v délce 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 12. srpen až pátek 20. srpen, s vlastní dopravou, za 95 dní v ceně 7440,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: srpen, letní First Minute, pobytové, poznávací, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory.
 
Hotel Amande - Pálava v srpnu
Hotel Amande
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Hustopeče, Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Amande, v délce 9 dní. Prázdniny ve volném termínu pondělí 16. srpen až úterý 24. srpen, s vlastní dopravou, za 99 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Pálava v srpnu, letní First Minute, pobytové, poznávací, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory, v aktuální ceně 7440,- Kč.
 
Hotel Amande - Pálava v srpnu
Hotel Amande
Dovolená v Česku v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Hustopeče, Jižní Moravav Jihomoravském kraji v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Amande, v délce 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 24. srpen až úterý 31. srpen, s vlastní dopravou, za 107 dní v ceně 6510,- Kč. Ubytování od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: srpen, letní First Minute, pobytové, poznávací, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory.
 
Hotel Amande - Pálava v srpnu
Hotel Amande
Ubytování v tuzemsku v létě o prázdninách 2021 v regionu Hustopeče, Jižní Morava v luxusním 4hvězdičkovém ubytovacím zařízení Hotel Amande, v délce 4 dní. Prázdniny ve volném termínu neděle 29. srpen až středa 1. září, s vlastní dopravou, za 112 dní. Rekreace od cestovní agentury Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: Pálava v srpnu, letní First Minute, pobytové, poznávací, sportovní, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 2790,- Kč.
 

Zobrazeno 1-8 z 8 nalezených

Podrobné vyhledávání ubytování na Pálavě

Pálava podle měsíce pobytu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portalChata