Ubytování

Náš rodinný pension Adélka se nachází v Pavlově, turisty značně vyhledávané pálavské oblasti. Penzion je v klidném a tichém zákoutí, přitom do centra je to jen 150 metrů. Celá oblast je propojena rozsáhlou sítí dobře značených cyklostezek a pokud kolo nevlastníte, tak se nemusíte obávat a kolo si zde půjčit.
 
Ve větším pensionu (hlavní budova) nabízíme zařízené pokoje 1x 4 lůžka, 1x 2 lůžka a na galerii 3 lůžka. V menším domku jsou 1x 2 lůžka a 1 přistylka.Táké je možnost přidání dětské postýlky. Pro milovníky vína máme vinný sklípek, který je samozřejmě v ceně. A dále mohou ubytovaní použít garáž pro úschovu auta, kol, serfů, kočárku,... .
Součástí většího pensionu je i plně vybavená kuchyň myčkou, mikrovlnou troubou, elektrickou troubou, ledničkou, varnou konvicí, nádobím,... . Pohodlí domova nabízí obývací pokoj s televizí, wifi, satelitem a krbem, dvě komfortní koupelny s vanou pro chvíle oddychu a relaxace. K dispozici je ale i sprchový kout.

V menším domku je jedna hlavní obytná místnost s vestavěnou kuchyňkou vybavenou vařičem, lednicí, varnou konvicí, mikrovlnou troubou, nádobím a televizí, wifi. Domek je vhodný pro dvě osoby, ale dá se přidat jedna přistýlka. K dispozici je samozřejmě i koupelna se sprchovým koutem. 

Letní měsíce vybízejí ke grilování a příjemnému posezení s vínem na zahradě. Pro děti máme k dispozici pískoviště, tabule na malování křídami .

Parkování je zdarma na parkovišti přímo před pensionem Adélka.
Po předchozí domluvě a za příplatek lze s sebou vzít i psa. 
Pronajímáme pouze celé objekty a od června do konce srpna pouze na 7 denní pobyty.
Hosty prosíme, aby dodrželi časy ubytování od 14 hodin, odjezd do 10 hodin. A v ceně jsou zamozřejmě ručníky a ložní prádlo.

Restaurace a obchod se nacházejí jen 100 metrů od našeho pensionu.